Наземні сонячні електростанції можна монтувати до кінця 2019 р.

Це дасть можливість врахувати інтереси тих хто почав реалізовувати свої наземні сонячні електростанції, гарантуючи їх завершення протягом 2019 року»

Однак Верховна Рада відмовилася скасовувати заборону: «Не можна голосувати за зазначені постанови. Нам потрібно прийняти закон про» зелених «аукціонах, який дозволить знизити тариф на 25% на енергію сонця з 1 січня 2019 року, на енергію вітру — на 10% … Найбільше зло — це залишити ті високі» зелені «тарифи, які діють на сьогодні. Цього робити не можна», — заявив в ході виступу в сесійній залі в.о. голови комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.

Ухвалення цих рішень щодо відхилення проектів постанов розблокує процедуру по завершенню роботи над законом.

В даний час документ проходить техніко-юридичну підготовку для підписання його спікером і передачі на підпис президенту України.

У той же час, профільний Комітет Ради при підготовці прийнятого закону про «зелених» аукціонах для підпису спікером пропонує внести чітке формулювання умов надання «зеленого» тарифу для всіх домашніх сонячних електростанцій (СЕС) потужністю до 30 кВт, вказавши, що їх власники мають право на такий тариф до кінця 2019 року.

«Це дасть можливість врахувати інтереси тих домогосподарств, які почали реалізовувати свої 30-ти кіловатні проекти на земельних ділянках, гарантуючи можливість їх завершення протягом 2019 року»


Повідомив в.о. голови Комітету ВР з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Олександр Домбровський.

Раніше міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик заявив, що заборона на наземні сонячні електростанції потрібен, щоб уникнути зростання тарифів на електроенергію для населення.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.