Встановлення геліоколектора для економії міського бюджету

You are here:

Літо без тепла та витрати грошей

Проблема гарячого водопостачання ускладнюється після закінчення опалювального сезону. Часто міські котельні або просто вимикають, або залишають на ґноті. У першому випадку страждають дитсадки, яким доводиться встановлювати електробойлери і витрачається на електрику.

У другому з міського бюджету мільйони гривень відлітають на вкрай неефективну роботу котелень. Великі міські котельні відносно ефективно працюють при повному завантаженні в опалювальний сезон. Але коли навесні та влітку вони працюють на 10-15% від номінальної потужності, вартість кубометра гарячої води злітає вдесятеро – до 1000 гривень і вище.

Місцеві бюджети в результаті покривають витрати на ГВП для дитсадків, лікарень, житлових будинків і шкіл. Але чи не краще б використати ці кошти на ефективні системи підігріву води у тих самих державних установах?

Стандартне рішення для економії міського бюджету на 1000 л гарячої води:

Номенклатура
1 Вакуумный коллектор СВК-А 30
2 Комплект креплений для коллектора СВК-А 30
3 Воздухоотводчик
4 Одноконтурная солнечная станция S1 Solar 1 3/4′ с регулятором и насосом Wilo Star 25/7
5 Бак-накопитель Atmosfera, ёмкостью 2000 л. с теплообменником
6 Расширительный бак для гелиосистемы, 150 л
7 Термостатический смеситель (антиожогоовая функция)
8 Жидкость для системы Тепро 30-П Солар
9 Контроллер управления солнечной системой СК868С9
10 Соединитель NanoFlex для соединения коллекторов
Итоговая стоимость: 9817 $

* Вартість монтажу 10-15% від суми замовлення

** Вартість перераховується до гривні відповідно до комерційного курсу валют.

Розумна економія

Нині встановлення геліосистеми – спосіб розумної та дуже відчутної економії і для дитсадка, і для міста. Найбільше геліосистема заощаджує влітку – чим більше сонячних днів, тим ефективніше вона працює. Це дозволяє відмовитися від громіздких котелень влітку, коли можна гріти воду сонцем.

Взимку геліосистеми підігрівають воду, дозволяючи споживати менше тепла з міських тепломереж. Приклад може бути Садик №573 на Оболоні щороку заощаджує 14,4 МВт-год енергії. Така система окупається за 2-4 роки експлуатації, а міський бюджет заощаджує на дотаціях.

Робота з багатьма переможцями

Серед важливих переваг геліосистем є ще одна. Йдеться про можливість їх підключення до існуючих схем подачі гарячої води. Наприклад, у дитсадку на Оболоні взимку геліосистема нагріває воду, яка догрівається до потрібних температур за допомогою тепла від місцевої котельні. У ряді випадків можливе скидання тепла в опалювальну систему.

Але це лише технічна частина питання. А запровадити сонячні колектори для економії садочка, школи вигідно всім. Батьки можуть бути спокійні за здоров’я своїх діточок, а міська влада позбавляється зайвих витрат і стосів зі скаргами батьків взимку, влітку та восени.

Інженери AltEnergo безкоштовно розробляють схеми геліосистем будь-якої складності для будь-яких об’єктів за запитом. Зв’яжіться зі спеціалістами нашої компанії, і ми підготуємо для Вас ідеальний варіант.

Компанія «AltEnergo» здійснює постачання та монтаж як елементів геліосистем для економії міста, так і готових комплексних рішень, розрахованих на різні обсяги споживання тепла. Ми працюємо у Харківській, Луганській, Донецькій та інших областях України.

Форма зворотньго зв'язку

Відправити